Daj się znaleźć z AdWords

Reklamuj się dokładnie wtedy, gdy Klienci szukają Twojej oferty

Linki Sponsorowane Google AdWords™

Nie marnuj środków. Docieraj ze swoją reklamą do osób, które szukają Twoich produktów i usług. Reklamuj się na najlepszych miejscach w Google. Rób to dokładnie wtedy, gdy Klienci są zainteresowani zakupem. Kontroluj swój budżet, doładowując konto niczym telefon na kartę. Zyskaj to wszystko prowadząc z nami kampanię AdWords!

  • Reklama na najlepszych miejscach w Google
  • Pełna kontrola nad budżetem – Ty decydujesz, ile chcesz wydać
  • Natychmiastowy efekt, bez czekania na uzyskanie dobrej pozycji
Darmowa Wycena

Reklama Graficzna

Zdobądź uwagę Klientów i umocnij pozycję swojej marki na rynku. Dzięki kampanii displayowej Google AdWords, Twoje banery i reklamy graficzne zobaczą Klienci zainteresowani Twoją branżą. Sprzedajesz buty sportowe? Masz reklamę na stronach dla biegaczy. Oferujesz kwiaty? Twoja reklama wyświetli się obok artykułu o Dniu Matki. Zawsze tam, gdzie są Twoi Klienci.

  • Statyczne i animowane banery reklamowe
  • Reklama w sieci Google – ponad milion miejsce reklamowych
  • Kierowanie tematyczne na strony, które odwiedzają Twoi Klienci
Darmowa Wycena

Remarketing

Decyzja o zakupie to często długotrwały proces. Upewnij się, że Klienci będą pamiętać o Twojej firmie. Dzięki kampanii remarketingowej w Google AdWords, Twoja reklama pojawi się w ulubionych aplikacjach Twoich Klientów i na często odwiedzanych przez nich stronach internetowych. Z pewnością nie zapomną o wybraniu Twojej oferty!

  • Reklama podążająca za użytkownikiem
  • Bannery w aplikacjach i na stronach internetowych
  • Utrwala świadomość Twojej marki wśród potencjalnych Klientów
  • Zwiększa szanse na wyprzedzenie konkurencji
Darmowa Wycena

Kampania Google AdWords
z obsługą za 1 zł netto!

Skorzystaj z promocyjnej ceny za obsługę kampanii dla nowych Klientów w pierwszym miesiącu. Spiesz się, oferta ograniczona czasowo!

Darmowa Wycena
Natychmiastowy Efekt
Nie musisz czekać na zdobycie dobrych pozycji w Google. Twoja reklama pojawi się w wyszukiwarce natychmiast po uruchomieniu.
Kontrola nad Budżetem
Ty decydujesz, ile chcesz wydać na reklamę w miesiącu. Dostosujemy budżet kampanii AdWords, do Twoich aktualnych potrzeb.
Rozliczenie za Efekty
Płacisz tylko wtedy, gdy reklama okaże się skuteczna. Zasilasz konto jak w telefonie na kartę, a środki odliczane są po kliknięciu w reklamę.
Geolokalizacja
W AdWords reklamujesz się tam, gdzie działasz. Możesz wybrać konkretne miastach, regiony, a nawet kraje, w chcesz się reklamować.
Jesteś tam, gdzie Klienci
97% Internautów w Polsce korzysta z Google. To tutaj Klienci szukają firm i podejmują decyzje zakupowe. Z nami łatwo Cię znajdą.
Niczym Nie Ryzykujesz
Nie wiążesz się długą umową. Możesz przerwać kampanię, lub wstrzymać ją na jakiś czas. Z AdWords masz pełną kontrolę.

Opinie Naszych Klientów

Poznaj opinie innych i dołącz do naszych zadowolonych Klientów
Spotkaliśmy się z dużym zaangażowaniem. Zasugerowano nam dobre rozwiązanie i uwzględniono naszą specyfikę. Realizacja przebiegła sprawnie a z efektu końcowego jesteśmy zadowoleni.
~
Przy rozwoju tak dużego przedsięwzięcia jak portal internetowy potrzebny jest solidny i godny zaufania partner. Agencja WEBRELATIONS doskonale sprawdza się w tej roli.
~
Paweł Grzegorczyk, Redaktor Naczelny w portalu publicystycznym jagielloński24
Nowa strona powstała szybciej niż się spodziewaliśmy. Wersje językowe pozwalają nam prowadzić sprzedaż zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
~
Maria Cichoń, Współwłaścicielka w Zakładzie Stolarskim Cichoń
Bardzo estetyczna strona www i skuteczna kampania AdWords. Przesyłane na bieżąco raporty z wynikami działań. Tak powinno się robić reklamę w Internecie. Polecam!
~
Teodozja Arkuszewska, Lekarz Specjalista w gabinecie medycyny estetycznej ESTETIS
Working with WEBRELATIONS was an excellent experience from project brief until delivery. They have been very professional and offer their support during crucial moments.
~
Simo Alaoui, Founder w Quanticapps Ltd
zamknij

Powyższe dane będą wykorzystywane tylko w celu przedstawienia oferty. Wysyłając formularz zgadzasz się na naszą politykę prywatności więcej