SYBET

Rozwiązania dla Bezpiecznego Górnictwa

SYBET - Rozwiązania dla Bezpiecznego Górnictwa

Bezpieczeństwo w górnictwie to nie tylko oczywisty priorytet, ale w większości krajów także ściśle uregulowany wymóg prawny. To sprawia, że spojrzenie górników i osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie kopalni na kwestię bezpieczeństwa pod ziemią jest zróżnicowane.

Dla naszego Klienta, działającej na międzynarodowym rynku firmy Sybet sp. z o.o., przygotowaliśmy wielojęzyczną stronę internetową. Witryna skierowana jest do kopalnianych decydentów w krajach, w których Sybet oferuje swoje rozwiązania. Dzięki temu, informacje o systemach i urządzeniach naszego Klienta trafiają do osób bezpośrednio zainteresowanych kupnem specjalistycznych produktów. Na wąskim i wysoce wyspecjalizowanym rynku, to przewaga mogąca przesądzić o zdobyciu kontraktu.

  • Klient: Sybet Sp. z o.o.
  • Usługi: Strony Internetowe
  • Opinia Klienta: Spotkaliśmy się z dużym zaangażowaniem. Zasugerowano nam dobre rozwiązanie i uwzględniono naszą specyfikę. Realizacja przebiegła sprawnie a z efektu końcowego jesteśmy zadowoleni.
zobacz następną realizację:

Schody Cichoń

zamknij

Powyższe dane będą wykorzystywane tylko w celu przedstawienia oferty. Wysyłając formularz zgadzasz się na naszą politykę prywatności więcej