Schody Cichoń

Ręcznie Wykonywane Schody i Drzwi

Schody Cichoń - Ręcznie Wykonywane Schody i Drzwi

Jakościowe i solidnie wykonane produkty, to najlepsza reklama dla każdego zakładu stolarskiego. Co jednak zrobić, gdy rekomendacje przekazywane pocztą pantoflową muszą przekroczyć granice i bariery językowe?

Wraz z naszym Klientem, Józefem Cichoniem z Usługowego Zakładu Stolarskiego z Dobieszowic, rozwiązaliśmy ten problem korzystając z najnowszych rozwiązań internetowych. Poprzednią stronę firmy, wykonaną w przestarzałej technologii flash, zastąpiliśmy nowoczesną, responsywną witryną internetową, gotową do wyświetlenia na dowolnym urządzeniu. Za sprawą geolokalizacji, witryna wykrywa język odwiedzających ją Klientów i prezentuje treść po polsku, lub niemiecku.

Pokonując bariery językowe i granice, schody i drzwi z zakładu stolarskiego z Dobieszowic, pojawiły się w domach nowych Klientów. Po obu stronach Odry.

  • Klient: Usługowy Zakład Stolarski Józef Cichoń
  • Usługi: Strony Internetowe
  • Zobacz online: schody-cichon.pl
  • Opinia Klienta: Nowa strona powstała szybciej niż się spodziewaliśmy. Wersje językowe pozwalają nam prowadzić sprzedaż zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
zobacz następną realizację:

jagielloński24

zamknij

Powyższe dane będą wykorzystywane tylko w celu przedstawienia oferty. Wysyłając formularz zgadzasz się na naszą politykę prywatności więcej