jagielloński24

Portal Publicystyczny

jagielloński24 - Portal Publicystyczny

By zaistnieć na rynku medialnym, potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłej strony internetowej. Portal internetowy będzie doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Dla naszego Klienta, stowarzyszenia Klub Jagielloński z Krakowa, przygotowaliśmy portal publicystyczny jagielloński24.pl. Szczególną uwagę zwróciliśmy na wygodę Czytelników portalu. Wyliczając optymalne proporcje tekstu w oparciu o zasadę złotego podziału, zapewniliśmy komfortową lekturę tekstów na każdym urządzeniu. Dzięki temu artykuły wygodnie czyta się nie tylko na komputerach, ale też na telefonach i tabletach.

Za sprawą rozwiązań fundraisingowych, projekt społeczników z Krakowa może utrzymać się samodzielnie i oferować wysokiej jakości treść bez blokowania dostępu do artykułów, do czego zostały zmuszone największe tego typu portale w Polsce.

  • Klient: Klub Jagielloński
  • Usługi: Strony Internetowe Projektowanie logo
  • Zobacz online: jagiellonski24.pl
  • Opinia Klienta: Przy rozwoju tak dużego przedsięwzięcia jak portal internetowy potrzebny jest solidny i godny zaufania partner. Agencja WEBRELATIONS doskonale sprawdza się w tej roli.
zobacz następną realizację:

Biuro Pomocy Prawnej

zamknij

Powyższe dane będą wykorzystywane tylko w celu przedstawienia oferty. Wysyłając formularz zgadzasz się na naszą politykę prywatności więcej