ESTETIS

Medycyna Estetyczna

ESTETIS - Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna to jedna z tych branż, w których jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Efekty pracy lekarzy specjalistów tutaj po prostu widać. Dlatego tak ważnym jest, by komunikacja gabinetu medycyny estetycznej w internecie była spójna, subtelna i wzbudzała zaufanie.

Dla naszej Klientki, Dr Teodozji Arkuszewskiej z gabinetu medycyny estetycznej ESTETIS w Chorzowie, przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie. Stronę Internetową pozwalającą pacjentom na samodzielną diagnozę, prezentującą efekty zabiegów i pozwalającą szybko umówić się na wizytę. Jednocześnie każdy dział tej responsywnej strony www umacnia wizerunek Pani Doktor, jako niekwestionowanej specjalistki w swoim zawodzie.

Dzięki tak przygotowanej witrynie, połączonej z kampanią reklamową w wyszukiwarce Google, Pani Doktor skutecznie dociera do nowych pacjentek oraz pacjentów. Ciepłe przyjęcie nowej strony www w sieciach społecznościowych pozwoliło odmienić wizerunek wielu osób i uczynić nasze otoczenie piękniejszym.

  • Klient: ESTETIS
  • Usługi: Strony Internetowe Kampanie AdWords
  • Zobacz online: estetis.pl
  • Opinia Klienta: Bardzo estetyczna strona www i skuteczna kampania AdWords. Przesyłane na bieżąco raporty z wynikami działań. Tak powinno się robić reklamę w Internecie. Polecam!
zobacz następną realizację:

SYBET

zamknij

Powyższe dane będą wykorzystywane tylko w celu przedstawienia oferty. Wysyłając formularz zgadzasz się na naszą politykę prywatności więcej